PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94051}

Pod słońcem Toskanii

Under the Tuscan Sun
7,0 49 781
ocen
7,0 10 1 49781
7,2 6
ocen krytyków
Pod słońcem Toskanii
powrót do forum filmu Pod słońcem Toskanii

1/10

użytkownik usunięty

Nie dość że marny film to jeszcze zrobili z polaków fajtłapy

ocenił(a) film na 1

co racja, to racja. film raczej dla podstarzalych rozwodek szukajacych ''milosci''; a za stereotypy nt. Polakow - 1. szkoda ze 0 sie nie da

Ciekawe, że takie fajtłapy, a dom potrafili wyremontować, zaś najmłodzy zdobył serce pieknej Wloszki. Moze zdefiniuj, ajak rozumiesz okreslenie "fajtłapa"?

ocenił(a) film na 7

eee tam, całkiem fajnie przedstawili

ocenił(a) film na 9

Przedstawiono Polaków jako dobrych fachowców, którzy znają się na swojej pracy. Jako wrażliwych ludzi, którzy zaprzyjaźnili się z główną bohaterką i stworzyli rodzinę. Oglądnij ten film jeszcze raz i się zastanów nad wnioskami.

Jeśli data w Twoim nicku to data urodzenia, nie dziwię się, że nic nie zrozumiałeś z filmu.

ocenił(a) film na 8

O ludziach, którzy dają filmom ocenę 1 bez konkretnej argumentacji nawet nie mam zamiaru się wypowiadać... Mimo że widziałem już sporo kiepskich filmów, to jakoś im 1 nigdy nie dałem. Na ocenę się składają różne czynniki, które są choćby nagradzane na festiwalach.

Przewrażliwiony Polaczek... jak zamiast Polaków byliby Rosjanie czy ktokolwiek z innego kraju to twoja narodowa duma nie zostałaby urażona i film oceniłbyś pod innym kątem? Jeśli kompletnie nic nie potrafiłeś docenić w tym filmie to współczuje i radze nie brać się za ocenianie innych filmów.

ocenił(a) film na 9

Następnym razem jak będziesz oglądał jakikolwiek film to proponuję być trzeźwym.Oceną porównałeś ten film do polskiego dna Kac Wawa...Gratuluję!
P.S.Czekam tylko jak mi napiszesz że Kac Wawa to dobry film- I dare you!

użytkownik usunięty
NastyMosquito

Kac Wawa to jeszcze większy gniot od tego.

ocenił(a) film na 6

cyt z filmu: "dom jest tym, czym go wypełniasz". Nie chcę wiedzieć jak wygląda Twój...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones