PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94051}

Pod słońcem Toskanii

Under the Tuscan Sun
7,0 49 781
ocen
7,0 10 1 49781
7,2 6
ocen krytyków
Pod słońcem Toskanii
powrót do forum filmu Pod słońcem Toskanii

Polecam...

ocenił(a) film na 7

i niech sobie tutaj opiniują prowokatorzy, że dla kur domowych (nie jestem), że dla fanek tanich komedii romantycznych (także nie jestem, ni ciut, ciut). Ciepły, optymistyczny i z tym cudnym toskańskim klimatem! (tu polecam również "Ukryte pragnienia").

A jakby coś (ale tylko jakby)....to można wszystko zostawic i wybyc daleko stąd i sączyć wino w słomkowym kapeluszu na głowie, lub kąpać się w lazurowym morzu i tyle....

Bo istnieją furtki w różnych aspektach i ten film doskonale to obrazuje :))

ocenił(a) film na 10
Olfaktoryczna

O właśnie szukam czegoś podobnego, więc Ukryte pragnienia powinny mi się spodobać. Dzięki za info. :)

ocenił(a) film na 7
Olfaktoryczna

Ukryte pragnienia nie podobały mi sie, za to ten film zrobił na mnie pozytywne wrażenie :)

ocenił(a) film na 10
zizia69

Wspaniała komedia :) Jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek miałam okazję obejrzeć! A widoki Toskanii poprostu niesamowite! Aż chce się tam jechać zaraz po obejrzeniu filmu! :)

ocenił(a) film na 7
Olfaktoryczna

Lekki, miły i przyjemny:)
Osobiście nie lubię tego typu kina, ale raz na ruski rok człowiek ma potrzebę obejrzenia czegoś niewymagającego, przyjemnego, niestresującego. I to jest właśnie dobry wybór. Film, chyba celowo zrealizowany, z tzw przymrużeniem oka, nie silący się na bycie arcydziełem (nawet swojego gatunku) i to sprawia, że efekt jest naprawdę sympatyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones