PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851011}

Wyprawa na Księżyc

Over the Moon
6,0 9 307
ocen
6,0 10 1 9307
5,0 3
oceny krytyków
Wyprawa na Księżyc
powrót do forum filmu Wyprawa na Księżyc

Kolorowa wymuszka

ocenił(a) film na 6

Wizualnie cieszy. I tyle. Fabuła się nie klei, jakby opowiadała połowę historii. Wewnętrzna przemiana bohaterki (czyli nagroda, jaką bohaterka dostaje za przejście wszystkich niebezpieczeństw) jest efektem jednego monologu, a nie jej przeżyć. Zwroty akcji wyskakują jak pajac z pudełka, zupełnie nie wiadomo dlaczego. Skąd amulet w ciastku, czym w ogóle jest? Czyżby twórcy zgubili historie podczas montażu?
Piosenki miały chyba uczynić ten film dziełem typowo disneyowskim. Niestety raczej przeszkadzają, często wręcz bolą.

ocenił(a) film na 7
grkobylka

Jeśli chodzi o amulet w ciastku, dostała ona go od nowej narzeczonej męża, która w jednej ze scen wspomina, że mogła być spokrewniona z ukochanym Chang. Więc jego obecność tam jest w miarę uzasadniona, bo miało to być bardzo specjalne ciastko. Gdy Chang zyskuje nieśmiertelność amulet zostaje przełamany - jedną częśc zabiera na księżyc, druga pozostaje na ziemi. Żeby to połączyć wystarczyło uważnie obejrzeć i trochę się zastanowić.

Mrowka22

Niby tak, ale po kiego ciula miałaby wkładać amulet do ciastka? I le to ciasto leżało w biurku dziewczyny? To takie bardzo naciągane, początkowo myślałam, że plot-twistem okaże się, że darem jest zdjęcie dziewczyny z jej rodzicami.

ocenił(a) film na 7
linka100

Hmm, wynika to z wcześniejszej rozmowy między bohaterka, a macochą o nadzieniu do ciastek. Nowa mama chciała ją przekonać do siebie podarkiem, który zrobiłby wrażenie po usłyszeniu, że dziewczynka jest fanką change i równocześnie przekonać do zmian (nadzienia, w domyśle rodziny). Jak dla mnie to ma sens ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones