Diane LaneI

7,5
15 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Lane

ufff co za babka nie wiem czy lepsza w wieku lat 20-tu czy teraz!! mam wrażenie że jest z każdym dodatkowym rokiem bardziej seksowna!! żeby wszystkie kobiety tak się starzały jak ona!

kubem4

Zgadzam się:)
Diane należy do moich ulubionych aktorek...Oglądam każdy film z jej udziałem od wielu lat!...wielce utalentowana,charyzmatyczna a w dodatku tak jak napisałeś....wraz z wiekiem piekniejsza:)
To przykład kobiety,która nie musi wyglądać jak sztuczna kukła..jak iine aktorki w jej wieku:/

Po prostu śliczna naturalność!

tara_05

a jej rola w ''Niewiernej''...WOW...:D

przejdzie do historii...niesamowita kreacja!

tara_05

Muszę tą Niewierną obejrzeć, to może zrozumiem, czemu jest taką dobrą aktorką niby... Jakoś mnie nie porywa. Chociaz prawda, starzeje się bardzo ładnie, czyli niemal wcale ;)

kubem4

Masz dobry gust.Zgadzam się z tobą w stu procentach!!!!!!!!!!!

kubem4

polecam Rumble Fish.. diane nastka :D wyglada bosko :D

michostr86

rumble fish pewnie widział nie raz, ja polecam lady beware, tam jest taka scena seksu, ze whoa ;D

kubem4

Ją można porównać do wina - im strasza tym lepsza jest aktorką, im strasza tym piękniejsza, bardziej powabna - seksowna.

tomucho77

Mam dokładnie takie same odczucia. Chciałoby się podobnie starzeć!

lakomczuszek92

Co Ci tak spieszno do starzenia ?

tomucho77

Ajj mnie bynajmniej spieszno nie jest - mało komu jest dane podobnie pięknie się starzeć. ;)

kubem4

Piękna kobieta. Szkoda, że z mężczyznami nie ma szczęścia :(

kubem4

A to fakt. Nie dość, że z wiekiem coraz lepiej wygląda to i starzeje się z godnością. Bez operacji, powiększania ust itp. Szacun!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones